Lamele drewniane

Szukasz wyjątkowych akcesoriów okiennych, które zadbają nie tylko o estetykę wnętrza, ale również o jego funkcjonalność? Jesteś we właściwym miejscu! Oferujemy wyjątkowe żaluzje drewniane 50mm, których głównymi elementami są eleganckie lamele z drewna lipowego Basswood. Nasze akcesoria łączą w sobie naturalny urok z nowoczesną funkcjonalnością!

Poznaj uroki drewna lipowego

Lamele z drewna lipowego Basswood to gwarancja trwałości i estetyki. Jednak warto pamiętać, że jest to materiał, który reaguje na zmiany temperatury, co może skutkować odkształcaniem. Jest to zjawisko naturalne i nie wpływa to negatywnie na jakość naszych akcesoriów okiennych.

Niepowtarzalna estetyka żaluzji drewnianych

Nasze żaluzje drewniane 50mm charakteryzują się pierwotnym występowaniem usłojenia oraz sęków. To właśnie te cechy nadają im niepowtarzalny wygląd, podkreślając piękno naturalnego materiału. Ponadto w niektórych modelach mogą wystąpić niewielkie ubytki w obrębie poszczególnych elementów. To jednak nie stanowi problemu i jest naturalne dla tego typu surowców. Gwarantujemy, że dbamy o to, aby jakość naszych produktów była na najwyższym poziomie. Odkryj niezwykłą harmonię między naturalnym pięknem a nowoczesną ochroną przeciwsłoneczną. Wybierz nasze akcesoria okienne i ciesz się elegancją oraz funkcjonalnością, które oferują!
Żaluzja drewniana 50mm Żaluzja drewniana 50mm
Żal50000001
 
Suwak FES 100% mini 6cm Biały Suwak FES 100% mini 6cm Biały Bestseller
Szy000038