Akcesoria do zasłon

Bardzo ważnym elementem w odbiorze całego pomieszczenia jest okolica okna. W naszym sklepie internetowym znajdziesz akcesoria do zasłon i firan: agrafki do upinania, ciężarki, haczyki i pręty, dzięki którym idealnie wystylizujesz tkaniny. Zaopatrujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i hotele i apartamenty.

Korzystając z produktów oferowanych przez sklep internatowy Windes, z łatwością uzupełnisz dekoracje okienne w Twoim domu lub firmie, czyniąc aranżacje oryginalnymi, nowoczesnymi i przemyślanymi. Dzięki ciężarkom zadbasz o odpowiednie ułożenie zasłon, a akcesoria do upinania firan pozwalają na utworzenie eleganckich falban i zakładek.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Windes. Zapewniamy o wysokiej jakości oferowanych produktów, które sprostają oczekiwaniom zarówno w warunkach domowych, jak i w pokojach apartamentowych, hotelach, restauracjach. Mnogość kolorów i rozmiarów agrafek i haczyków sprawia, że z łatwością dostosujesz nasz produkt do estetyki Twojego wnętrza.
Filtry
0PLN 28PLN
Suwak FES 100% mini 6cm Biały Suwak FES 100% mini 6cm Biały Bestseller
Szy000038