Lamele drewniane 25mm - żaluzje z drewna

Jakie dekoracje okienne wybrać? — takie pytanie zadaje sobie wiele osób budujących lub remontujących dom. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań są żaluzje drewniane. Proste i klasyczne lamele z drewna nie tylko doskonale się prezentują, ale są bardzo proste w obsłudze. Dzięki odpowiedniej konstrukcji i systemowi sterowania, sprawiają, że świetnie sprawdzają się w roli skutecznej osłony przeciwsłonecznej. Wystarczy je delikatnie wyregulować, aby zmienić stopień natężenia wpadających do pomieszczenia promieni słonecznych.

Eleganckie systemy, dzięki którym można regulować poziom nasłonecznienia w poszczególnych pomieszczeniach — drewniane żaluzje

Dostępne w naszej ofercie drewniane żaluzje wykonane są ze starannie wyselekcjonowanego, naturalnego drewna lipowego BASSWOOD. Surowiec ten ceniony jest ze względu na swoje wyjątkowe parametry i właściwości, ale może reagować na nagłe zmiany temperatury, co spowodować może nieznaczne odkształcanie lameli. Ze względu na to, że proponowane przez nas żaluzje drewniane produkowane są z materiałów naturalnych, dopuszczalne jest występowanie sęków, usłojenia czy niewielkich ubytków w ich obrębie. Możliwe jest również wydzielanie lekkiego zapachu lakieru lub bejcy, co ma związek z zastosowanymi w procesie produkcyjnym barwników.

Trwałe, estetyczne i dekoracyjne żaluzje drewniane, które dopasują się do każdego wnętrza — zachęcamy do składania zamówień online

Zastosowane w oferowanych przez naszą firmę żaluzjach drewnianych materiały oraz mechanizmy, umożliwiają płynne operowanie poziomem nasłonecznienia wnętrza i są łatwe w utrzymaniu czystości. Odznaczają się wysokim standardem, wytrzymałością i estetyką. Dzięki wykorzystanym lakierom do impregnacji uwydatnione są wszelkie słoje i naturalna struktura drewna, co nadaje całości wyjątkowego wyglądu. Tego typu lamele z drewna sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. W naszym sklepie online oferujemy m.in. żaluzje drewniane z listkami o szerokości 25 mm w wielu różnych kolorach lameli.

Żaluzja drewniana 25mm
Żal25000001

Żaluzje drewniane online: dostosuj parametry do swoich oczekiwań

Drewno nieustannie jest jednym z najchętniej wybieranych materiałów do wykańczania i dekorowania wnętrz. Wykonane z niego elementy cechują się szlachetnym charakterem, ponadczasowym stylem oraz możliwością dopasowania do każdej aranżacji. Co ważne, lamela drewniana nadaje się do barwienia lakierem albo bejcą, dzięki czemu nadać jej można dowolny odcień. W ten sposób otrzymasz piękne żaluzje z drewna o barwie miodowej, czekoladowej oraz w innych kolorach inspirowanych naturą.

Lamele z drewna o szerokości 25 mm

Choć istnieje ogromny wybór materiałów, z których wykonuje się żaluzje okienne, to nie bez powodu lamele drewniane cieszą się tak dużym uznaniem. Starannie wyselekcjonowane drewno lipowe pokryte lakierem bądź bejcą w wybranym kolorze wspaniale uzupełnia wnętrza urządzone w stylu loftowym, retro, skandynawskim czy boho. Listki o szerokości 25 mm pozwalają optymalnie dostosować poziom nasłonecznienia pomieszczenia przy pomocy łatwego w obsłudze mechanizmu sterowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Haczyk wszywany Microflex 75mm  Bestseller
Akc000012