Lamele drewniane 25mm - żaluzje z drewna

Jakie dekoracje okienne wybrać? — takie pytanie zadaje sobie wiele osób budujących lub remontujących dom. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań są żaluzje drewniane. Proste i klasyczne lamele z drewna nie tylko doskonale się prezentują, ale są bardzo proste w obsłudze. Dzięki odpowiedniej konstrukcji i systemowi sterowania, sprawiają, że świetnie sprawdzają się w roli skutecznej osłony przeciwsłonecznej. Wystarczy je delikatnie wyregulować, aby zmienić stopień natężenia wpadających do pomieszczenia promieni słonecznych.

Eleganckie systemy, dzięki którym można regulować poziom nasłonecznienia w poszczególnych pomieszczeniach — drewniane żaluzje

Dostępne w naszej ofercie drewniane żaluzje wykonane są ze starannie wyselekcjonowanego, naturalnego drewna lipowego BASSWOOD. Surowiec ten ceniony jest ze względu na swoje wyjątkowe parametry i właściwości, ale może reagować na nagłe zmiany temperatury, co spowodować może nieznaczne odkształcanie lameli. Ze względu na to, że proponowane przez nas żaluzje drewniane produkowane są z materiałów naturalnych, dopuszczalne jest występowanie sęków, usłojenia czy niewielkich ubytków w ich obrębie. Możliwe jest również wydzielanie lekkiego zapachu lakieru lub bejcy, co ma związek z zastosowanymi w procesie produkcyjnym barwników.

Trwałe, estetyczne i dekoracyjne żaluzje drewniane, które dopasują się do każdego wnętrza — zachęcamy do składania zamówień online

Zastosowane w oferowanych przez naszą firmę żaluzjach drewnianych materiały oraz mechanizmy, umożliwiają płynne operowanie poziomem nasłonecznienia wnętrza i są łatwe w utrzymaniu czystości. Odznaczają się wysokim standardem, wytrzymałością i estetyką. Dzięki wykorzystanym lakierom do impregnacji uwydatnione są wszelkie słoje i naturalna struktura drewna, co nadaje całości wyjątkowego wyglądu. Tego typu lamele z drewna sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. W naszym sklepie online oferujemy m.in. żaluzje drewniane z listkami o szerokości 25 mm w wielu różnych kolorach lameli.

Żaluzja drewniana 25mm
Żal25000001
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?