Rolety rzymskie na karnisz

Wielu osobom zależy na tym, by regulować to, ile światła wpada do ich domu czy mieszkania. Jednym ze sposobów są z pewnością zasłony rzymskie na karnisz. Takie rolety to jedno z najbardziej znanych i wygodnych rozwiązań, dodatkowo bez trudu da się je spersonalizować pod względem wymiarów czy wyglądu. Są one bardzo proste w obsłudze, dlatego można je spotkać w wielu wnętrzach. Przekonaj się, jakie są najważniejsze zalety takich żaluzji i dlaczego warto je wybrać.

Czym są rolety rzymskie na karnisz?

Na początku warto wyjaśnić, czym właściwie są zasłony tego typu. Żaluzje rzymskie to bardzo popularna osłona, która pozwala okryć okno i tym samym regulować ilość wpadającego przez nie światła. Rolety na karnisz mają wyjątkową konstrukcję, którą tworzą delikatne fałdy tkaniny. Można je swobodnie zwijać i rozwijać, regulując w ten sposób długość całości. To bardzo poręczne i funkcjonalne dodatki, które świetnie odnajdą się w każdym wnętrzu, a to ze względu na swój uniwersalny charakter i wszechstronne zastosowanie.

Jakie są zalety rolet rzymskich na karnisz?

Wiele osób chętnie sięga po rolety rzymskie na karnisz ze względu na ich prosty mechanizm kontrolowania poziomu nasłonecznienia w pomieszczeniu. Sterowanie takimi zasłonami odbywa się dzięki użyciu łańcuszka lub za pomocą elektrycznego systemu. Swoją popularność takie żaluzje zawdzięczają też łatwemu montażowi, mogą one też być mocowane do sufitu bądź ściany. Oprócz tego nasze produkty wyposażono w unikalny system TWIST, charakteryzujący się bezśrubkową instalacją bębenków oraz hamulca w szynie.

Szeroki wybór rolet rzymskich na karnisz w naszej ofercie

Stawiamy przede wszystkim na różnorodność, dlatego nasza oferta składa się z rozmaitych zasłon, które odznaczają się licznymi zaletami. Można swobodnie wybrać żaluzje rzymskie na karnisz w odpowiednich wymiarach pasujących do danego okna. Oprócz tego proponujemy też akcesoria dopasowane do dostępnych rolet. Ich prosty montaż oraz bardzo wygodna obsługa to znaczne zalety wyróżniające je spośród innych proponowanych rozwiązań.
Filtry
1PLN 69PLN
Haczyk wszywany Microflex 75mm  Bestseller
Akc000012