Cena:
2,59PLN
Ilość: szt.

Obciążnik do firan

Firany lub zasłony z lekkiego materiału, niezależnie od długości, mają tendencję do tworzenia zagnieceń i układania się w nieregularnym kształcie. Nie wyglądają one estetycznie, ale wcale nie oznacza to, że musisz wymienić firany na nowe. Wystarczy bowiem u dołu wszyć obciążnik, który dodając materiałowi odrobiny ciężaru, sprawia, że jest on bardziej wygładzony. Przekonaj się, że warto stosować sztuczki sprawdzone przez doświadczonych projektantów wnętrz!

Praktycznie obciążniki do firan

Zamawiając firanę bądź zasłonę przez internet, zwykle zachwycamy się pięknymi zdjęciami aranżacji z ich zastosowaniem. Często jednak po zawieszeniu na karniszu okazuje się, że materiał nie układa się tak jak na zdjęciach. Sprawdzoną sztuczką jest wszycie obciążników do firan, które za sprawą swojego niewielkiego ciężaru wygładzają powierzchnię materiału i nadają mu pożądany kształt. W naszym sklepie zamówisz ciężarek o masie 13 g w kolorze białym, dzięki czemu wspaniale wymodelujesz na przykład koronkową firankę. Zapraszamy!

Obciążnik do firan dla efektu idealnej aranżacji

Ciężkie, mięsiste zasłony to zwykle spory wydatek, jednak ciężar materiału sprawia, że układa się on perfekcyjnie. Nie musisz jednak wydawać majątku, by cieszyć się wnętrzem jak z katalogu — wystarczy zastosować proste rozwiązanie, dzięki któremu nawet tania, cienka zasłona pozbawiona będzie nieestetycznych zagnieceń i nieregularności. W naszym sklepie zamówisz najmniejszy z trzech wariantów obciążnika do firan, ważący 13 gramów. Wystarczy kilka sztuk wszyć u dołu materiału, by nawet lekka firanka wyglądała jak droga, lejąca tkanina. Sprawdź, dlaczego dekoratorzy wnętrz tak chętnie korzystają z tego triku!

Dyskretny obciążnik do firan i zasłon

Obciążnik został zaprojektowany w taki sposób, by możliwe było jego dyskretne umieszczenie w zakładce znajdującej się u dołu zasłony. Prawidłowo wszyty jest kompletnie niewidoczny, za to efekt jest spektakularny! Pięknie wygładzona tkanina bez zagnieceń, regularnie pofałdowana i ciągnąca się do samej podłogi potrafi kompletnie odmienić wygląd pomieszczenia. Zamów obciążnik do firan w naszym sklepie, by przekonać się, jak łatwo i tanio możesz upiększyć każdy pokój!

Informacje techniczne:
  • obciążniki do firan i zasłon,
  • waga- 13 gr.,
  • lakierowane proszkowo,
  • wszywane w rogach materiału,
  • kolor biały

obciążnik do firan

Kupujący ten produkt kupili także: